Yeşilpınar Alarko Kombi Servisi

Yeşilpınar Alarko Kombi Servisi

Yeşilpınar ve yakın bölgelerdeki tüm Alarko kombi kullanıcılarının bakım arıza ve parça değişimlerini en kısa zamanda tamir eden ve bu yapmış olduğu işlemlerde sıfır parça kullanıp 1 sene firma garantisi veren firmamızdan aynı gün içinde Teknik Destek ve servis talep edebilirsiniz. Yaşamış olduğunu Kombi arızalarının aynı gün içinde çözüme ulaştırmaktayız bu sayede kış aylarındaki bu büyük sorunlardan kurtulmanız sağlanmaktadır.

Vermiş olduğumuz kombi hizmetlerini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Yeşilpınar Alarko Kombi Servisi
  • Yeşilpınar Alarko Kombi Teknik Servis
  • Yeşilpınar Alarko Petek Temizleme
  • Yeşilpınar Alarko Kombi Bakımı
  • Yeşilpınar Alarko Kombi Parça Temini

Yeşilpınar Kombi Petek Temizliği

Kombinizdeki tüm ısınma sadece kombinizdek kaynaklanan arızalardan kaynaklanmaz bazen kombi peteklerinin içindeki taşlaşmalar ve çamurlar kombi peteklerinin ısınmamalarına neden olabilir  bu zamanla bir arızaya dahi dönebilir. Peteklerin temizlenmesi sayesinde kombilerinizin altlarıda üstleri gibi sıcak olmaktadır. Kombilerinizin bu bakımları ve temizlikleri yapıldığında aynı zamanda tasarrufta yapmaktasınız yapılan araştırmalara göre %30 enerji tasarrufu sağlanmaktadır ve petekleriniz daha iyi performans göstermektedir.

Yeşilpınar Alarko Kombi Bakımı

Kombi bakımınızı senede 1 kez yaptırmanız gereklidir bu bakımlar sayesinde kombinizdeki arızalanma riski dahada aza inecektir bu bakımlara Periyodik Bakım adı verilmektedir.

Kombi bakımlarınızda cihazın iç temizliği yapılmaktadır ve tüm elektriksel ve elektroniksel parçaları gözden geçirilmektedir. bu sayede cihazın olası bir arızası oluşmadan önce tespit edilmektedir.

Firmamıza ulaşmak ve servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Yeşilpınar Ferroli Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi