Ulus Ariston Kombi Servisi

Ulus Ariston Kombi Servisi Bilgilendirme 

Kombilerin tamirleri ve bakımlarını en kısa zamanda tamir eden ekiplerimiz cihazlarınızdaki tüm sorunları en kısa zamanda çözümelemesini yaparak siz değerli Ariston kombi kullanıcılarının Teknik Servis hizmetini vermektedir cihazlarda yaşamış olduğunuz tüm sorunlar ve arızalar aynı gün içinde tamir edilmektedir.

Kombinizdeki arızaların sıklık  derecesi eğer artıyorsa ya cihazınız çok eskimiş yada bakımsızlıktan dolayı sıra ile parçaları arıza yapmaktadır bu açıdan yıllık periyodik bakımlarını yaptırmanızı önermekteyiz.

Şirketimiz Ulus ve civarındaki tüm Ariston marka kombi ürünlerinin tüm modellerinin arıza servis hizmetini özel teknik servis adı altında yapmakta ve aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

  • Ulus Ariston Kombi Bakımı
  • Ulus Ariston Kombi Tamir Servisi
  • Ulus Ariston Kombi Onarım Servisi
  • Ulus Ariston Kombi Kart Tamiri
  • Ulus Ariston Kombi Petek Temizliği

Ulus Kombi Petek Temizliği ve Bakımı

Cihazlar yaz dönemindeyken petekleri fazla kullanmanızsınız bu yüzden su içinde zamanla tortulaşma olur ve bu tortular peteklerinizin iç kısmından aşşağıya doğru iner ve taşlaşırlar. Bu sebepten dolayı sıcak su peteklerin içinden rahat geçemez ve peteklerin alt kısımları ısınmaz. Bu sorunlardan dolayı hem yüksek enerji harcaması olur hemde tam olarak ısınamazsınız. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda peteklerinizin temizlenmesi gereklidir. Firmamız bu işlemi kimyasal ve bu işlemler için özel olarak üretilmiş cihazlar ile yapmakta bunun yanında kombi bakımıda yaptığınız takdirde %25 özel indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Ulus Ariston Kombi Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi