Ulus Arçelik Kombi Servisi

Ulus Arçelik Kombi Servisi  Kampanyası ve Bilgilendirme

Kış aylarında ihtiyacınız olan kombi bakımlarını ve arızaların giderilemesi için yapılan kombi kampanyamızdan yıl sonuna kadar yararlanabilirsiniz yararlanmak için kombi cihazınızın garanti süresinin dolmuş olması gerekmektedir. Gerek kombi bakımı gerekse petek temizliği konsunda firmamızdan en uygun fiyatlar ile yardım alabilirsiniz. Hizmetlerimiz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 • Ulus Arçelik Kombi Bakımı
 • Ulus Arçelik Kombi Petek Temizliği
 • Ulus Arçelik Kombi Elektronik Kart Değişimi ve Tamiri
 • Ulus Arçelik Kombi Parça Değişimi ve Arıza Onarımı

Firmamız kombi peteklerinizin bakımlarınıda yerinde ve teknolojinin son imkanlarını kullanarak bu  işlemler için özel üretilmiş  makineler ile temizliklerini yapmaktayız  peteklerinize zarar vermeyen nötr petek temizleme ilacı ile peteklerin içi ilk günki gibi temiz ve ısıtmada sorunsuz hale getirilmektedir.

Peteklerin temizliği çok önemlidir kullanıcılar ancak bunu soğuk kış günlerinde ihtiyacınız olduğunda farkına varıyorlar zira petekleriniz ısınmadığı takdirde kombi derecesinizi ne kadar yükseltirseniz yükseltin evin yada ortamınızın sıcaklığı değişmeyecektir ayrıca kombi ayarlarınızı yükseltmeniz sadece yüksek faturalarınızın gelmesine neden olacaktır yapılan testlerde kombi petek temizliği yapanların %30 oranında fiyat avantajı sağlandığı gözlemlenmiştir.

Kampanya Detayları 

Cihazınızı kampanyalı bir şekilde yaptırmak ve en uygun fiyata hizmet almak için hemen aşağıdaki kodu bize bildirmeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : ARC-1355468

Tüm fiyatlarımızda %10 indirim yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Ulus Arçelik Kombi Servis Numarası

0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Servis ve kampanya yaptığımız bölgenin  haritası.

Ulus Arçelik Kombi Servisi” üzerine 2 düşünce

 • Ekim 19, 2017, 9:16 am
  Permalink

  KOombi ve petek temizliği fiyatlarınız ne kadar FiYatlarınızda indirim yapıyormusnuz :)) yapılan işlemler neler

  Cevapla
  • Ekim 23, 2017, 11:49 am
   Permalink

   Kombi fiyatlarımız 150 Tl’den başlamaktadır. Periyodik bakımlarımızda indirim yapmaktayız ve her sene düzenli olarak kombilerinizin ve peteklerinizin bakımlarını yapmaktayız. Kombi petek temizliğinde peteklerinizin içleri bu iş için üretilmiş kimyasal ve cihaz ile temizlenmektedir.Aynı zamanda kombinizin filtreleride bu işlem esnasında temizlenir.
   İyi Günler Dileriz.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi