Şişli Vaillant Kombi Servisi

Şişli Vaillant Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Şişlinin en güvenilir servisi olarak hizmet veren firmamız merkezi Beyoğlu olan firmamız tarafından en kısa zamanda sizlere ulaşarak arızalarınızın giderilmesini ve parça değişimlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Arıza giderimlerinde hem yazılı hemde sözlü olarak bilgilendirilir ve firma resmi formlarımız ile işlemleriniz yapılmaktadır. Kart arızalarında  eğer yedek parça yanlarında varsa değişim yapılabilmekte yoksa 2 iş günü içinde netilecelendirip sizlere bilgisi verilmektedir.

Firmamız Şişlinin tüm mahallelerine servis imkanı sağlamaktadır fix servis ücretleri verilerek yapılan servislerimiz cihazların tüm arızalarını aynı gün tamiri ilkesi ile çalışmaktadır. Hizmet verilen mahalleler hemen aşağıda bulabilirsiniz.

19.Mayıs Mahallesi Bozkurt Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Duatepe Mahallesi Ergenekon Mahallesi Esentepe Mahallesi Eskişehir Mahallesi Feriköy Mahallesi Fulya Mahallesi Gülbahar Mahallesi H.Edip Adıvar Mahallesi H.Rıfat Paşa Mahallesi Halaskargazi Mahallesi Harbiye Mahallesi İnönü Mahallesi İzzetpaşa Mahallesi Kaptan Paşa Mahallesi Kuştepe Mahallesi M.Şevket Paşa Mahallesi Mecidiyeköy Mahallesi Merkez Mahallesi Meşrutiyet Mahallesi Paşa Mahallesi Teşvikiye Mahallesi Yayla Mahallesi

  • Şişli Vaillant Kombi Bakımı
  • Şişli Vaillant Kombi Petek Temizliği
  • Şişli Vaillant Kombi Arıza Servisi
  • Şişli Vaillant Kombi Kart Tamiri
  • Şişli Vaillant Kombi Söküm ve Montajı

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Şişli Vaillant Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi