Şişli Eca Kombi Servisi

Şişli Eca Kombi Servis Hizmetlerimiz

Şişlinin en köklü ve eski servisi olarak Kombi ürünlerinizdeki tüm arızaları aynı gün size en yakın servis olarak tüm arızalardan kurtulmanız sağlanmaktadır. Firmamız bu arızaların giderilmesinde Kombi konusunda uzman ekipler ile çalışmakta ve arızaların tamirlerinde yine aynı gün hizmet vererek size en kısa zaman çözüm üretmekteyiz.

Firmamız kombilerinizdeki arızalı parçaları değişimlerini yine aynı gün içinde yapmakta ve bu arızaların giderilmesinden sonrada sıfır ve orjinal parçalara 1 sene firma garantisi vermektedir. Kombi bakımı ve Petek temizliği hizmetlerimiz mevcuttur. Şişli petek temizleme fiyatımızı lütfen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak sorunuz.

Kombi bakımı ve petek temizliğini aynı anda yaptırdığınız takdirde Şişli semtine özel olarak yapmış olduğumuz kapmanyalardan faydalanabilirsiniz  toplamda %30 luk bir indirime hak kazanır ve petek temizliği + kombi bakımı hizmetlerinde daha uygun fiyatlarda hizmet almış olursunuz.

Kombi cihazınızda kart arızaları oluşmuşsa bu arızalarında çözümlerini sunmaktayız zira firmamız kombi kart arızalarınıda yapmaktadır.

Hizmetlerimizin bir kısmını hemen aşağıda görebilirsiniz.

  • Şişli Eca Kombi Bakımı
  • Şişli Eca Kart Tamiri
  • Şişli Eca Kombi Bakımı
  • Şişli Eca Kombi Teknik Servisi
  • Şişli Eca Kombi Arıza Servisi
  • Şişli Eca Kombi Söküm ve Montajı

Firmamızdan yardım almak yada teknik konularda danışmak için aşağıdaki iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.

Şişli Eca Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi