Şişli Beko Kombi Servisi

Şişli Beko Kombi Servis Hizmetlerimiz

Şişli ve çevresindeki tüm Beko marka kombi ürünlerinin arızalarını ve parça değişimlerini yapan firmamızdan bu hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için cihazlarınızın garanti süresinin dolmuş olması gerekmektedir eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa sizlerin en yakın Şişli Beko Yetkili Servis’ine ulaşmanız gerekmektedir.

Cihazlarınızdaki arızalar öncelikle ekiplerimizce arıza tespiti yapmakta ve bu tespit sonrasında arıza ve arızanın tamiri için masraf bilgisi size verilmektedir eğer verilen masraf ücretini kabul etmezseniz sadece arıza tespiti olan servis ücreti olan 40 tl alınmaktadır. (Bu ücret değişmiş olabilir daha fazla bilgi için iletişim numaralarından bizleri arayabilirsiniz.)

Genel olarak hizmetlerimizi hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Şişli Beko Kombi Arıza Servisi
  • Şişli Beko Kombi Bakım ve Petek Temizliği
  • Şişli Beko Kombi Parça Değişimi
  • Şişli Beko Kombi Kart Tamiri ve Değişimi

Kombilerinizin tamirlerini kampanyalı şekilde hizmet alabilirsiniz sadece şişli bölgesine özel olarak ayarlamış olduğumuz kampanyalı fiyatlarımızdan %10 indirimle yararlanabilirsiniz.

Not: Kampanya oranlarımız diğer bölgeler ile farklılık gösterebilir, detaylı bilgi almak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Şişli Beko Kombi Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi