Şişli Baymak Kombi Servisi

Şişli Baymak Kombi Servis Kampanyası ve Bilgiler

Her geçen gün ısıtma sistemleri yeni modelleri ile gerek evlerimize gerek iş yerlerimize girmekte durum bu olduğunda’da  büyük bir çevrede kullanılmaya başlanmıştır. Kombi ürünleri bu kadar yaygınlaşınca aynı şekilde karşılışılan arızalara hizmet veren servis firmalarıda aynı oranda artmıştır nevarki birçok servis  yüksek fiyatlar vererek tüketicilerin canlarını yakmaktadırlar. İşte bizde bu duruma son vermek amacı ile kampanya yapmış bulunmaktayız. Kampanya dahilinde avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için arızalanmış ürünlerinizin garanti süresinin bitmiş olması gerekmektedir. Garantisi devam eden ürünlere servis hizmetimiz bulunmamaktadır. Eğer ürünlerinizin garantisi devam ediyorsa size en yakın Yetkili Servis’ine ulaşmanız gerekmektedir.

Servis hizmetlerimizden   her daim yararlanabilirsiniz  fakat kampanyalarımızdan yararlanmak için aşağıdaki kampanya kodunu  bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

KOD : BAY:044874

Firmamız aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

  • Şişli Baymak Kombi Arıza Servisi
  • Şişli Baymak Kombi Bakımı
  • Şişli Baymak Kombi Petek Temizliği
  • Şişli Baymak Kombi Parça Tedariği
  • Şişli Baymak Kombi Anakart Tamiri

Servislerimizden yada kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Şişli Baymak Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi