Şişli Arçelik Klima Servisi

Şişli Arçelik Klima Kampanyası ve Bilgileri

Şişli semtine özel olarak hazırlanmış olduğumuz indirimli servis kampanyamız tüm Şişli Arçelik Klima ürünü kullanıcıları yararlanabilmektedir indirimlerimiz tüm yıl boyunca devam etmekde ve tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgiye hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Servis ve bakım hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için ürünlerinizin garanti süresi geçmiş olması gerekmektedir garantisi devam eden cihazlara servis hizmetimiz bulunmamaktadır.

Kampanya Detayları ve Ücretlendirme Bilgileri

İndirimli servis kampanyamız klima modeli ve türü ne olursa olsun farketmeksizin geçerlidir, kampanya dahilinde olmayan arızalar içinde kolaylıklar sağlanmaktadır ayrıca uygun ödeme yöntemlerimizden birini kullanarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri 

  • Havale ile ödeme
  • Kredi Kartı ile ödeme
  • Ödeal sistemi ile ödeme
  • Nakit ödeme

Kampanya Dahilinde Ücret Bilgisi 

Şişli Arçelik Klima Bakım Ücreti 70 TL
Şişli Klima Arıza Onarımı %10 İndirim
Şişli Klima Söküm ve Montajı %15İindirim
Şişli Klima İkinci El Satımı %20 İndirim

Ayrıca firmamız tüm klima modelerinizin tüm arızalarını yerinde ve zamanında çözüme ulaştırmaktadır. Kampanyamızdan yararlanmak için aşağıdaki kodu servis kaydı oluştururken vermeniz yeterlidir.Kampanyamızdan daha fazla bilgi almak için bizlere 0212 254 0444 nolu iletişim numaralarından arayabilirsiniz.

Kampanya Kodu : ARC-43871

 
Hizmet verdiğimi ve kampanya oluşturduğumuz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi