Ortaköy York Servisi Kampanyası

Ortaköy York Klima Servisi Kampanyası ve Bilgilendirme

Her daim çözüm odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiş olan firmamız York marka klimanızda ısıtma veya soğutma sorunlarını  hemen yerinde ve aynı gün içerisinde çözüme ulaştırmamak için çalışmaktayız. Firmamız sorunlarınızı bir an önce çözme ve tüm mağduriyetinizi gidermek için hızlı bir şekilde size ulaşmak için gezici araçlar ile Teknik Destek ekipleri kurmuştur.

York marka klimalarınızın özel teknik servisi olarak hizmet veren firmamız sadece garantisi tükenmiş ürünlere servis hizmeti sunmaktadır garantisi devam eden ürünlere hizmetimiz ve kampanyamız bulunmamaktadır.

Ortaköy York Klima Kampanyamız

Firmamız sizlere daha iyi ve uyguna fiyatlarda hizmet verebilmek için semte özel kampanya oluşturmaktadır bu kampanya sayesinde tüm arızalarınız’da bakımlarınız’da ve montaj hizmetleriminde %10 indirim alabilirsiniz. Bu kampanyamız liste fiyatı üzerinden yapılmakta ve kampanyaya katılım için bizlere aşağıdaki kodu kayıt oluştururken bize bilfirmeniz gereklidir.

Kampanya Kodu : YORK-321414

Ortaköy bölgesinde yaptığımız ve verdiğimiz hizmetler hemen aşağıda bulunmaktadır.

  • Ortaköy York Klima Bakımı
  • Ortaköy York Klima Arıza
  • Ortaköy York Klima Montajı ve Sökümü
  • Ortaköy York Klima Parça Tedariği
  • Ortaköy York Klima Gaz Basımı
  • Ortaköy Klima Kumanda Satışı

Firmamızın yapmış olduğu tüm hizmetler ve kampanyalardan daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıda numaralardan ulaşabilirsiniz.

Ortaköy York Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi