Ortaköy Klima Servisi

Ortaköy Klima Servis Hizmetleri

Ortaköy semtindeki tüm klima cihazlarınızın bakım arıza ve parça değişimi gibi hizmetleri yapan firmamız arızaların tamamını yerinde tamirini yapmaktayız. Genel olarak Klima cihazları iklimlendirme ürünleri olarak adlandırılmaktadır ve bu iklimlendirme ürünleri yaz kış kullanılmaktadır ve bu cihazların her sene muhakkak periyodik bakımının yapılması gereklidir.

Klimaların sizler tarafından her 3-4 haftada  kulanımı full olan cihazlarda filtrelerinin temizlenmesi gereklidir az kullanılan cihazlarda 2-3 ayda 1 kez temizlenmesi yeterli olacaktır. Temizlik yaptıktan sonra cihazınızın iç kısmına oda spreyi sıkmanız klimanın güzel koku vermesini sağlamaktadır. Genel bakımda ise yapılan işlemler daha farklıdır.

Klimanın iç ünitesinin serpatinin – evapratörü temizlenir (Yıkanır) tüm pisliklerden ve bakterilerden arındırılır ayrıca elektronik ve elektriksel bağlantılarda kontrol edilir sensörler ve ntc kontrolleri yapılır bu sayede klimanız daha randımanlı arıza yapmadan çalışır. Ayrıca bu bakım esnasında boru sargılarıda kontrol edilir ve eğer boruda herhangi bir kırılma söz konusu ise bu bilgiler size verilir bu sayede oluşabilecek birçok arızadan önceden haberdar olabilirsiniz.

Ortaköy semtinin en eski servisi olarak aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

    • Ortaköy Klima Arıza Servisi
    • Ortaköy Klima Gaz Sarjı
  • Ortaköy Klima Boru Değişimi
  • Ortaköy Klima Bakımı
  • Ortaköy Klima Söküm ve Montaj 
  • Ortaköy Klima Parça Değişimi ve Satışı

Hizmetlerimizde ayrıca bu semte özel olarak klima servis kampanyası düzenlemekteyiz ve yapılan tüm işlemlerde %10 indirim yapılmaktadır.

Hizmetlerimizden var kampanyalarımızdan daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Klima Servisi
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi