Ortaköy Arçelik Servisi Klima Kampanyası

Ortaköy Arçelik Klima Kampanyası ve Bilgileri

Ortaköye semtine özel olarak hazırlanmış kampanyamızdan tüm Ortaköy Arçelik Klima kullanıcıları yararlanabilmektedir kampanyamız yıl boyunca devam etmekde ve tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgiye hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kampanya Detayları ve Ücretlendirmeler

Kampanyamız klima modeli ve türü ne olursa olsun farketmeksizin geçerlidir, kampanya dahilinde olmayan arızalar içinde kolaylıklar sağlanmaktadır ayrıca uygun ödeme yöntemlerimizden birini kullanarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri 

 • Havale
 • Kredi Kartı
 • Ödeal sistemi
 • Nakit

Kampanya Dahilinde Ücret Bilgisi 

Ortaköy Arçelik Klima Bakım Ücreti 70 TL
Ortaköy Klima Arıza Onarımı %15 İndirim
Ortaköy Klima Söküm ve Montajı %10 İindirim
Ortaköy Klima İkinci El Satımı %20 İndirim

Ayrıca firmamız tüm klima modelerinizin tüm arızalarını yerinde ve zamanında çözüme ulaştırmaktadır. Kampanyamızdan yararlanmak için aşağıdaki kodu servis kaydı oluştururken vermeniz yeterlidir.Kampanyamızdan daha fazla bilgi almak için bizlere 0212 254 0444 nolu numaradan arayabilirsiniz.

Kampanya Kodu : BL-0444B

 

Ortaköy Arçelik Servisi Klima Kampanyası” üzerine 2 düşünce

 • Ekim 19, 2017, 9:06 am
  Permalink

  klimam için genel bakım istiyorum fiyat ne kadar genel bakım zamanı geldi pekte fırsatım olmuyo gün içerisinde servis yolluyormusunuz

  Cevapla
  • Ekim 20, 2017, 6:59 am
   Permalink

   Merhaba Başak Erdinç,

   Klimanızın genel periyodik bakımını normal liste fiyatımız 80 TL’dir fakat bölgenizde kampanyamız bulunduğundan fiyatı 70 TL’ye düşmektedir. Gün içerisinde servis kaydı açtırdığınız takdirde ekiplerimiz klima bakımınızı yapmaktadır. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak kayıt açtırabilirsiniz.

   İyi Günler Dileriz.

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi