Mecidiyeköy Bosch Kombi Servisi Kampanyamız

Mecidiyeköy Bosch Kombi Servisi Kampanyası ve Bilgileri

Mecidiyeköy bölgesinde Bosch ürünlerinin özel servisi olarak hizmet veren firmamız Mecidiyeköy bölgesine özel fiyat listesi ve kampanyası ile sizlere avantaj kapılarını açmaktadır. Bu bölgenin uzun zamandır bosch kombi ürünlerinin servisini yapmaktayız ve bölgemiz olduğundan dolayıda bu semte özel fiyat listemizi ve kampanyamızı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Size özel fiyatlar…

Servis Ücretimiz 40 TL yerine 30 TL’dir
Kombi Bakım Ücreti 100 TL yerine 80 TL’dir
Kombi Petek Temizliği Ücreti 3 Petek 100 TL Üstü %10 İndirimli
Kombi Arıza Tamiri %15 İndirim Tüm arızalarda
Kombi Parça Satımı %10 İndirim Tüm Parçalarda
Kombi Kart Tamiri %20 İndirim

Yukardaki fiyatlar sadece Mecidiyeköy bölgesine has fiyat listemizdir diğer semtlerde farklı ücret politikası uygulanabilir.

Mecidiyeköy Bosch Kombi Servis Kampanyamız

Bu bölgenin (İl/İlçe) kampanyası olarak tüm Bosch Kombi marka modellerde periyodik bakım anlaşması yapıldığında bir dahaki sene yapılacak bakım fiyattan etkilenmeyecek aynı zamanda bu fiyat üzerinden %10 İndirime sahip olacaktır. Bu kampanyamız aynı zamanda aşağıdaki hizmetlerde’de geçerlidir.

  • Mecidiyeköy bosch kombi bakımı
  • Mecidiyeköy bosch kombi elektronik kart tamiri
  • Mecidiyeköy bosch kombi tüm arızalar

Kampanya Süresi Bitiş

Kampanya süresinin başlangıç tarihi 2017 Ocak  bitiş tarihi ise 2018 Aralık’dır. Kampanya süresince firmamız kampanya içeriğini düzenlemeye yada değiştirme hakkına sahip aynı zamanda kampanyayı istediği tarihte bitirme hakkına sahiptir. Daha fazla bilgi için 0212 254 0 444 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi