Maslak Demirdöküm Kombi Servisi

Maslak Demirdöküm Kombi Servisi Bilgilendirme 

Maslak ve civarında bulunan tüm mahalle ve semtlere servis hizmetinde bulunan firmamız cihazlarınızdaki tüm arızaları en kısa zamanda tamir etmektedir ekiplerimiz gün içinde sizlere kısa zamanda mobil araçları ile ulaşarak sizlere bu hizmeti vermektedir.

Kombi cihazlarınız sökülmeden yerinde tamir edilmekte ve bu işlemler sonrasında firmamızın resmi formları ile belgelendirilmektesiniz bu belge aynı zamanda değişimini yaptığımız sıfır orjinal parçalar içinde vermiş olduğumuz 1 senelik garantinin belgesidir bu belge ile garanti süresini takip edebilirsiniz.

Şirketimiz Maslak ve civarındaki tüm Demirdöküm marka kombi ürünlerinin tüm modellerinin arıza servis hizmetini özel teknik servis adı altında yapmakta ve aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

  • Maslak Demirdöküm Kombi Bakımı
  • Maslak Demirdöküm Kombi Tamir Servisi
  • Maslak Demirdöküm Kombi Onarım Servisi
  • Maslak Demirdöküm Kombi Kart Tamiri
  • Maslak Demirdöküm Kombi Petek Temizliği

Maslak Kombi Petek Temizliği ve Bakımı

Cihazlar yaz dönemindeyken petekleri fazla kullanmanızsınız bu yüzden su içinde zamanla tortulaşma olur ve bu tortular peteklerinizin iç kısmından aşşağıya doğru iner ve taşlaşırlar. Bu sebepten dolayı sıcak su peteklerin içinden rahat geçemez ve peteklerin alt kısımları ısınmaz. Bu sorunlardan dolayı hem yüksek enerji harcaması olur hemde tam olarak ısınamazsınız. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda peteklerinizin temizlenmesi gereklidir. Firmamız bu işlemi kimyasal ve bu işlemler için özel olarak üretilmiş cihazlar ile yapmakta bunun yanında kombi bakımıda yaptığınız takdirde %25 özel indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Maslak Demirdöküm Kombi Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi