Kurtuluş Demirdöküm Kombi Servisi

Kurtuluş Demirdöküm Kombi Servisi

Kurtuluş semtinin Demirdöküm kombi ürünlerininizin arızalarını bakımlarını ve parça değişimlerini kısa bir zaman içinde tamir eden ve bu tamirleri sonrasında değişim yapmış olduğu sıfır parçalara 1 sene firma garantisi vermekteyiz firmamızdan gün içinde yardım ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Firmamız Demirdöküm ürünlerinizin garantisi tükenmişse servis hizmeti vermekteyiz ve garantisi devam eden cihazlara servis hizmetinde bulunmamaktayız.

Neler Yaparız ?

Kombilerdeki sıcak arızalarından petek ısınma sorunlarına kadar bir çok sorunlarına kadar yerinde teknik servis desteği verekteyiz. Cihazların tüm sorunlarında uzman olan ekiplerimiz kışın soğuk günlerinde ısınmak için kullandığınız  kalorifer ve sıcak su ihtiyaçlarınızı en kısa tamirlerini yapmaktayız. Liste halinde aşağıdaki işlemler için bizden yadım talep edebilirsiniz.

  • Kurtuluş Kombi Parça Satışı
  • Kurtuluş Demirdöküm Kombi Bakımı
  • Kurtuluş Demirdöküm Petek Temizliği
  • Kurtuluş Demirdöküm Arıza Onarımı
  • Kurtuluş Demirdöküm Genel Periyodik Bakım

Firmamızdan aynı zamanda Kurtuluş semtine özel olarak kampanyalarda bulunmaktayız bu kampanyalardan faydalanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kurtuluş Demirdöküm Kombi Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi