Kombi Bakım Ücreti 2018

2018 Kombi Bakım Ücretlerimiz

Kombilerde yaşananılması muhtemel arızalara engel olmak için yapılan kombi bakımı 2018 yılı itibari ile fiyatları hemen aşağıdadır. Bu bakım ücretleri her sene yenilenir ve kampanyalar ile daha uygun hale getirilebilir şekildedir.

İstanbul İçin Kombi Bakım Ücretleri

Firmamız İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası için fix fiyatlar uygulamaktadır ve ücretleri hemen aşağıda bulunmaktadır.

Kombi Bakım Ücreti : 90 TL

Neler Yapılır ?

Kombilerde her sene rutin olarak yapılan kombi bakımlarındaki temel amaç kombinin rahat çalışmasını ve toz ve paslardan temizlenerek ilerdeki oluşacak arızaların önüne geçebilmektedir. Kombi bakımında yapılan işlemleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kombi iç temizlik yapılır
  • Kombi kir ve pasları temizlenir
  • Elektronik ve Elektrik bağlantıları kontrol edilir
  • Kombinin filtre temizliği yapılır
  • Kombinin bar basınç ayarı düzenlenir
  • Kombi çakmak ayarları kontrol edilir
  • Kombi genleşme tankı havası kontrol edilir
  • Kombi çalışma ve ısıtma performansı kontrol edilir.

Her sene yapılması gereken bu işlemler sayesinde kombinizdeki sorunların büyük bir kısmından kurtulursunuz aynı zamanda tehlikeli olabilecek arızaların önüne geçebilirsiniz. Bu bakımı yaptırmanız için en uygun zaman kış ayına girmeden öncedir zira kış aylarında yoğun olarak kullanılan kombilerin muhtemel arızaları konusunda önlem almanız her sizin için hemde bizler için önemli bir konudur.

Kombi bakımlarında cihaz sökülmeden yerinde yapılmakta ve yaklaşık 30 ila 45 dakika kadar sürmektedir eğer cihazınızda bir arıza varsa bakım bu arızanın giderilmesini sağlamaz öncelikle arızanın kaynağı bulunup çözümlenmesi lazımdır daha sonra kombi bakımı yapılması gereklidir. Yıllarca kombi bakımı yapılaman cihazlarda ağır bakım talep edebilirsiniz bu ağır bakım için cihaz atölyeye alınır ve detaylıca kontrol ve temizliği yapıldıktan sonra tekrar takımı olmaktadır ağır bakım ücreti normal kombi bakımından daha yüksek tutmaktadır.

Firmamızdan kombi bakımı konusunda yardım almak ve servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

Kombi Bakım Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgelerin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi