Kasımpaşa Bosch Kombi Servisi Kampanyası

Kasımpaşa Bosch Kombi Kampanyası ve Bilgilendirmesi 

Kasımpaşa bölgesine hizmet veren aynı zamanda bu semte özel kampanyalar düzenleyen firmamız bu bölgeye özel olarak kombi servis kampanyası düzenlemektedir, Kampanyamızdan tüm bölge Bosch kullanıcıları faydalanabilmektedir. Kampanyalardan yararlanabilmeniz için arızalanmış yada bakıma ihtiyacı olan cihazınızın  garanti süresinin dolmuş olması gerekmektedir. Garantisi devam eden ürünlere servis hizmetimiz bulunmamaktadır. Kombi ürünlerinde arızalı veya bakıma ihtiyacı olan ürünlere hizmet veren firmamız bu hizmetleri verirken parça değişimlerinde ve işçiliğimize 1 sene firma garantisi verilmektedir. Bu süre zarfında  garanti verdiğimiz üründe herhangi bir sorun olduğunda firmamız ücretsiz olarak hizmet verecektir.

Hizmetlerimizden bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

  • Kasımpaşa Bosch Kombi Bakımı
  • Kasımpaşa Bosch Petek Temizliği
  • Kasımpaşa Bosch Arıza Servisi
  • Kasımpaşa Bosch Teknik Servisi
  • Kasımpaşa Bosch Parça Değişimi
  • Kasımpaşa Bosch Parça Tedariği (Siparişi)

Hizmetlerimizden tüm garantisi bitmiş ürünler faydalanabilmektedir garantisi devam eden ürünlere hizmet ve kampanya yapmamaktayız firmamız özel servis olarak hizmet verdiğinden arızalanan cihazınızın garantisi devam ediyorsa size en yakın Bosch Yetkili Servis’ine ulaşmanız gerekmektedir.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Kombi cihazlarınızın  arızalanmasının büyük nedenlerinden biri olan Kombi Bakımınınızı yaptırmamanızdır. Cihazlar zamanla aşınmaya başlar pas ve kir tutar bu paslardan dolayı cihazınızın metal boru ve  hareketli parçalar iş göremez hale gelir  ve arızanın oluşmasına neden olur. Cihazınızın arıza yapmasının geciktirmek yada cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlamak sizin elinizdedir.

Aynı şekilde peteklerinin’de içlerinin temizlenmesi en az 3 senede bir kez yapılması şarttır.Eğer yaptırmazsanız peteklerinizin içi yağlı kırçılı ve balçık kaplanır ve buda kombinizin ısısından faydalanamamanıza neden olur.

Kombi servis kampanyamızdan yararlanabilmek için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz.

Kod: BOS-022254

Servis hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Kasımpaşa Bosch Servis Numarası

0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin  haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi