Kağıthane Vaillant Kombi Servisi

Kağıthane Vaillant Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Kağıthane ve çevre bölgelere servis hizmetimiz tüm uzman ekiplerimizce yapılmaya devam etmektedir siz değerli Vaillant kullanıcılarının tüm kombi modelleri geçerli olmak üzere arızaları aynı gün içinde size en yakın kağıthane şubemizden yada mobil araçlarımız ile ulaşımda bulunulmaktadır. Kombilerinizdeki ısıtma, su akıtma, ses yapma, kapanma ve kart arızaları aynı gün içinde tamirleri yapılmaktadır.

Firmamız tüm kağıthane ve mahallelerini kapsamakta ve aşağıda adı geçen mahallerine özel teknik servis hizmetinde bulunmaktayız.

Çağlayan Mahallesi Çeliktepe Mahallesi Emniyetevleri Mahallesi Gültepe Mahallesi Gürsel Mahallesi Hamidiye Mahallesi Harmantepe Mahallesi Hürriyet Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Merkez Mahallesi Nurtepe Mahallesi Ortabayır Mahallesi Sanayi Mahallesi Seyrantepe Mahallesi Şirintepe Mahallesi Talatpaşa Mahallesi Telsizler Mahallesi Yahyakemal Mahallesi Yeşilce Mahallesi

Kombi cihazlarınızdaki tüm arızalar en kısa zamanda uzman ekiplerimizce arızanın tespiti yapılarak kontrolleri yapılmakta ve bu arıza bilgisi sizler ile yazılı ve sözlü olarak bildirilmektedir. Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kağıthane Vaillant Kombi Bakımı
  • Kağıthane Vaillant Kombi Petek Temizliği
  • Kağıthane Vaillant Kombi Arıza Servisi
  • Kağıthane Vaillant Kombi Kart Tamiri
  • Kağıthane Vaillant Kombi Söküm ve Montajı

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kağıthane Vaillant Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi