İstinye Bosch Kombi Servisi Kampanyası

İstinye Bosch Servisi Kmapnayası Hizmet Bilgileri 

Bosch markasının özel servis hizmetlerini yapan firmamız bu semtte karşılaşmış olduğunuz tüm sorunları ve arızaları aynı zamanda kombi cihazlarınızın bakımlarını yerinde yapmaktayız firmamız bu hizmetleri verirken aynı zamanda bu bölgeye ait özel kampanyada oluşturmaktayız. Kampanya dahilinde parça değişimleride dahil tüm yapılan işlemlere 1 sene firma garantisi vererek %10 indirim sağlamaktadır. Kampanyalarımız yıl sonuna kadar devam etmekte ve kampanyaya katılabilmeniz için cihazınızın garantisinin tükenmiş olması gerekmektedir. Kampanyamıza katılabilmeniz için bizlere aşağıdaki  kodu vermeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : BOS-511342

Kampanya dahilinde aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz.

  • İstinye Bosch Kombi Bakım Servisi
  • İstinye Bosch Kombi Petek Temizliği
  • İstinye Bosch Kombi Parça Tedariği
  • İstinye Bosch Kombi Arıza Servisi
  • İstinye Bosch Kombi Kart Tamiri

Firmamız kombi cihazlarınızın Yoğuşmalı yada Hermetik olduğuna bakılmaksızın tüm sorunlarını Aynı Gün Kombi Servis prensibi ile hizmet vermektedir.

Kombi Petek Temizliğinin Önemi 

Kombi petek temizliğiniz en az kombinizin bakımı kadar önemlidir zira kombilerinizin arızalarının birçoğu petek temizliğinden’de meydana gelmektedir özellikle yüksek faturalar ile karşılaşmanızın temel sebeplerinden biridir. Kombi petekleriniz kirli olduğunda kombinizden tam olarak faydalanamazsınız ve ısı açısından büyük kayba uğrarsınız işte bu ısı kaybından kurtulmak için peteklerinizi  2-3 senede bir kez temizletmeniz bu gibi sorunlardan kurtulmanızı sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İstinye Boch Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi