Hasköy Ferroli Kombi Servisi

Hasköy Ferroli Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız ve çalışanlarımız sizlerin Ferroli kombi ürünlerinizdeki tüm arızalarda hızlı bir şekilde aynı gün içinde tamir ve bakımlarını yapmaktadır. Firmamız ürünlerin arızalarının onarımı esnasında arızalı parça değişimleri sizlerin gözleri önünde yaparak aynı zamanda değişen parçalar ve arıza konusunda bilgilendirerek bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır. Bu işlemlerde sıfır ve orjinal ürünler kullanarak bu parçalara 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Hizmetlerimiz aşağıdaki işlemlerden ibarettir.

  • Hasköy Ferroli Kombi Tamiri
  • Hasköy Ferroli Kombi  Bakımı
  • Hasköy Ferroli Kombi Kart Tamiri
  • Hasköy Ferroli Kombi Teknik Servis
  • Hasköy Ferroli Kombi Petek Temizleme
  • Hasköy Ferroli Kombi Arıza Onarımı
  • Hasköy Ferroli Kombi Parça Satışı

Hasköy ve civarındaki tüm arıza onarımlarını ve bakımlarını yapan firmamız tüm yaptığı işlemleri Firma resmi formu ile belgelendirmektedir.

Hasköy Kombi Petek Temizleme Servisi

Kombi peteklerinizin içlerinin tıkanmasından dolayı yapılan işlemdir ve bu işlem sonrasında kombi peteklerinizin ısınması %40 – %50 oranında artmaktadır. Peteklerinizin temizlenmesindeki maksat arıza onarımı değildir sıcak su geçen kanalların içindeki tortuların temizlenmesi ve sıcak suyun rahat akışını sağlamaktır.

Hasköy Kombi Bakım Servisi

Kombilerinizin yıllık periyodik bakımları zamanında yapılması gerekmektedir bu zaman senede 1 kezdir. Bakım esnasında kombinizdeki tüm paslar temizlenir ve elektronik – elektrik bağlantıları kontrolleri yapılır emniyet elemanları kontrol edilir ve çalışması için en yüksek performans testleri yapılır.

Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Hasköy Ferroli Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi