Gültepe Vaillant Kombi Servisi

Gültepe Vaillant Kombi Servisi Kampanyası Bilgilendirme 

Gültepe bölgesinin Vaillant özel servisi olarak kombi ürünlerinde yaşamış olduğunuz tüm sorunları yerinde, zamanında çözen firmamız bu çözüm esnasında sizlerin avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmanız için bu ürün gruplarında kampanyalar düzenlemekteyiz. Kampanyalarımızdan yararlanmak için ürünlerinizin garantisinin bitmiş olması gerekmektedir, garantili ürünlere servis hizmetimiz bulunmamaktadır eğer ürününüz  garantili ise size en yakın Vaillant Yetkili Servis’ine uğramanız gerekmektedir.

Firma olarak vermiş olduğumuz kampanyalarda neler yapmaktayız.

 • Kombi ürünlerinizin bakımlarını yaparız
 • Kombi cihazlarınızda arızaların giderimi
 • Kombi cihazlarınızın arızalı parçaların değişimi
 • Kombi cihazlarının peteklerinin temizliği
 • Arızalı Kombi parçalarının değişimi

Firmamız konusunda uzman personeli ile hem hermetik hemde yoğuşmalı kombilerinizde karşılaşmış olduğunuz tüm arızaları zamanında ve hızlı bir şekilde atölyeye alınmadan yerinde tamir etmekteyiz.

Şirketimiz yapmış olduğu işçilik ve parça değişimlerinde firmamıza ait garanti olarak 1 sene garanti vermektedir. Tüm işlemler resmi resmi formlar ile kayıt altına alınmaktadır bu sayede bir dahaki kampanyadan yararlanırken yada garanti içerisindeki ürünleriniz kontrol edilmekte ve daha hızlı servis hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlamaktayız.

Vaillant Kombi Bakımı Hizmetlerimiz

Kombi ürünleriniz zaman zaman sorun yaşatabilir en ihtiyacınız olduğu anlarda sıcak sudan yada ısınma sorunları yaşamanız sizleri hem mağdur edebilir hemde gereksiz canınızın sıkılmasına neden olabilir işte bu sorunları ortadan kaldırmak amacı ile her sene kombi bakımınızı yaptırmanız gerekmekteidr kombi bakımı bir arıza giderme işlemi değil fakat arızaların önceden tespiti ve daha uzun ömrülü kombiler kullanmanızı sağlayabilir. Kombi bakımınızı aksatmadan yapmış olduğunuz bakımlar sayesinde hem yüksek gelen doğalgaz faturalarınızdan kurtulursunuz hemde paslanma oksit yapma gibi sorunlardan kaynaklanan parça arızalarından kurtulmuş olursunuz.

Kombi bakımınızda temel esas güvenliğinizin korunmasıdır. Bu açıdan emniyet elemanlarının kontrolü ilk başta yapılmaktadır ondan sonra sırası ile.

 1. Cihazın su akıtma proplemleri  kontrol edilir
 2. Elektriksel ve elektroniksel  bağlantılarınız kontrol edilir
 3. Cihazınızdaki çakmak ayarı gaz basıncı bar basıncı kontrol edilir
 4. Perfromans testleri yapılarak tam performanstan yararlanıp yararlanmadığınız kontrol edilir.
 5. Genleşme tankı hava alımı
 6. Filtre ve fan tamizliği

Kampanyalarımızdan ve servis hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Content
Content
Content

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi