Gültepe Bosch Klima Servisi

Gültepe BOSCH Klima Servisi Kampanya Bilgileri 

Uzman klima teknik servis kadrosu ile sizlere tüm klima arızaları ve bakımlarında en kısa zamanda aynı gün içinde servis hizmeti veren firmamız aynı zamanda sizlerin daha uygun arızalarınızıçözmeniz için kampanyalar oluşturmaktadır firmamızın yapmış olduğu bu kampanyalardan sadece garantisi bitmiş ürünler için geçerlidir. Daha fazla detay aşağıda belirtilmiştir.

İndirimlerimizin amacı sorunlarınızın kısa zamanda çözülmesi ve en uygun fiyata yaptırmanız için düzenlenmiştir ve diğer semtler ile alakalı yapmış olduğumuz kampanyalar ile farklılık gösterebilir. Kampanya bilgileri ile daha fazla bilgiyi hemen aşağıda bulabilirsiniz.
Kampanyamız tüm klima ürünlerinizi kapsar ve yapılan tüm işlemler üzerinden %12 indirim yapmaktadır. Firmamızın bu servis hizmetleri sadece garantisi tükenmiş ürünlerde kullanabilirsiniz garantisi devam eden ürünlere servis hizmetimiz bulunmamaktadır.

  • Klima Bakım Kampanyası
  • Klima Söküm Kampanyası
  • Klima Montaj Kampanyası
  • İkinci El Klima Kampanyası

Kampanyamızda Klima bakımında %12 Klima söküm ve montajında %11 indirim İkinci El Klima satışlarında ise %13 indiriminiz bulunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için hemen aşağıdaki “Kampanya Kodu” yazan kısmı kayıt açtırırken operatöre bildirmeniz yeterlidir. Firmamızın bu indirimli kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için arızalanmış yada bakıma ihtiyacı olan cihazınzın garanti süresinin bitmiş olması gerekmektedir. Eğer cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa sizin BOSCH Yetkili Servis’ine ulaşmanız gerekmektedir.

Kampanya Kodu : BOS-5432140-C

Klima Servis Hizmetlerimiz

Aşağıda BOSCH marka klima (İklimlendirme Ürünleri) cihazları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

  • Gültepe Klima bakımları ve temizliği
  • Gültepe Klima söküm ve montaj hizmeti
  • Gültepe Klima arıza ve tamir servisi
  • Gültepe Klima parça değişimi ve parça tamiri
  • Gültepe İkinci el klima alım ve satımı

Firmamız ve servis kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Gültepe BOSCH Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıda bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi