Gültepe Beko Kombi Servisi

Gültepe Beko Servisi Kombi Hizmetleri 

Beko marka kombi ürünlerinizin arızlarının giderimini, bakımlarını ve petek temizliği hizmetlerini veren firmamız cihazlarınızın tüm parça değişimlerini aynı gün içinde yerinde ve zamanında yaparak sizlere en iyi ve akliteli servis hizmetini vermektedir.

Kombi cihazlarınızın senede 1 kez bakımını yaptırmanız gereklidir bu bakım sayesinde hem öncesinde oluşacak arızaların tespitini yapılmış olmakta hemde arızaların bir çoğunun önüne geçilmiş olmaktadır. Bakım esnasında kombinin tüm elektriksel ve emniyet elemanları kontrol edilir ve kombi iç kısmı paslardan ve kirlerden arındırılır bu sayede kombiniz daha istikrarlı çalışması sağlanır.

Genel olarak vermiş olduğumuz hizmetleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Gültepe Beko Kombi Arıza Servisi
  • Gültepe Beko Kombi Petek Temizliği
  • Gültepe Beko Kombi Parça Değişimi
  • Gültepe Beko Kombi Elektronik Kart Tamiri

Hizmetlerimizde ayrıca Gültepe semtine özel olarak bazı kampanyalar oluşturmaktayız bu kampanyalarımız sayesinde daha ucuza hizmet alabilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm hizmetlerde %10 indirim vardır, indirimlerimiz semtlere özel olarak yapılmakta ve diğer semtler ile farklılıklar olabilmektedir daha detaylı bilgi için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Gültepe Beko Kombi Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi