Gültepe Arçelik Klima Servisi

Gültepe Arçelik Klima Kampanyası ve Bilgileri

Gültepe semtine özel olarak hazırlanmış olduğumuz indirimli servis kampanyamız tüm Gültepe Arçelik Klima cihazı kullanıcıları yararlanabilmektedir indirimlerimiz yıl boyunca devam etmekde ve tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgiye hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Servis ve bakım hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için ürünlerinizin garanti süresi geçmiş olması gerekmektedir garantisi devam eden cihazlara servis hizmetimiz bulunmamaktadır.

Kampanya Detayları ve Ücretlendirmeler

İndirimli servis kampanyamız klima modeli ve türü ne olursa olsun farketmeksizin geçerlidir, kampanya dahilinde olmayan arızalar içinde kolaylıklar sağlanmaktadır ayrıca uygun ödeme yöntemlerimizden birini kullanarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri 

  • Havale ile ödeme
  • Kredi Kartı ile ödeme
  • Ödeal sistemi ile ödeme
  • Nakit ödeme

Kampanya Dahilinde Ücret Bilgisi 

Gültepe Arçelik Klima Bakım Ücreti 70 TL
Gültepe Klima Arıza Onarımı %11 İndirim
Gültepe Klima Söküm ve Montajı %13İindirim
Gültepe Klima İkinci El Satımı %15 İndirim

Ayrıca firmamız tüm klima modelerinizin tüm arızalarını yerinde ve zamanında çözüme ulaştırmaktadır. Kampanyamızdan yararlanmak için aşağıdaki kodu servis kaydı oluştururken vermeniz yeterlidir.Kampanyamızdan daha fazla bilgi almak için bizlere 0212 254 0444 nolu iletişim numaralarından arayabilirsiniz.

Kampanya Kodu : ARC-871141

Hizmet verdiğimi ve kampanya oluşturduğumuz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi