Gülbağ Bosch Kombi Bakım Arıza Servisi

Gülbağ Bosch Kombi Servisi ve Bölge Kampanyası Bilgileri 

Kombi ürünleriniz zaman zaman arıza yapar ve bu arızaların bir çoğuda bakımsızlık yada hatalı kullanımdan kaynaklanmaktadır. Bu hataların giderilmesi için öncelikle almış ve kullanmakta olduğunuz kombi cihazınızın kullanım kılavuzunu dikkatlice okumanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise kombinizin sağlıklı çalışabilmesi için gerekli olan şartları yerine getirmeniz gerekmektedir buda kombi cihazlarınızın bakımlarını zamanında yaptırmanızdır.

Kombi cihazları bakım yapılması gereken cihazlardan biridir bu bakım mevcut arızanın giderilmesi için değil arızaların oluşmaması için yapılmaktadır bu arıza gideriminden sonra hem cihazınızdan yüksek performans alırsınız hemde cihazın  birçok arızasının önüne geçmiş olursunuz.

Bunun yanında kombi cihazlarınızın peteklerininde 2-3 senede bir kez yaptırmanızda fayda vardır peteklerinizin içindeki tortular yüzünden petekleriniz tam olarak ısıtmayabilir bu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda firmamızdan kombi petek temizliği talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız Gülbağ bölgesinde aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  • Gülbağ Bosch Kombi Bakım Servisi
  • Gülbağ Bosch Kombi Petek Temizliği
  • Gülbağ Bosch Kombi Parça Değişimi
  • Gülbağ Bosch Kombi Parça Onarımı
  • Gülbağ Bosch Kombi Parça Tedariği

Firmamız bu bölgeye aynı zamanda kampanya uygulamaktadır kampanya dahilinde %10 indirimle hizmette bulunmaktadır. Kampanyamızdan yararlanmak için aşağıdaki kodu bize kayıt esnasında bildirmeniz yeterlidir.

KOD: BOS-874451

Servis hizmetlerimiz ve kampanyalarımızdan daha detaylı bilgi almak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Gülbağ Bosch Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet ve kampanya yaptığımız bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi