Göktürk Miele Servisi

Göktürk Miele Servis Hizmetlerimiz ve Kampanyalarımız 

Göktürk bölgesinin Miele özel Teknik Servis’i olarak garanti süresi dolmuş tüm Miele ürünlerinizin bakımlarını, arızalı parça değişimlerini ve onarımlarını yapmaktadır bu hizmetleri verirken resmi formları ile sıfır parça değişimlerinde ve işçiliğimize 1 yıl firma garanti vermekteyiz. Şirketimiz formu tutulan tüm işlemleri aynı zamanda dijital alanda saklayarak istediğiniz zaman bu bilgilere ulaşmanızı sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz aşağıdaki ürünleri kapsamaktadır.

  • Göktürk Miele Buzdolabı Servisi
  • Göktürk Miele Çamaşır Makinesi Servisi
  • Göktürk Miele Kurutma Makinesi Servisi
  • Göktürk Miele Bulaşık Makinesi Servisi
  • Göktürk Miele Fırın ve Ocak Servisi
  • Göktürk Miele Elektrikli Süpürge Parçaları ve Arıza Onarım Servisi

Firmamızın uzmanlık alanaı arızaların tespiti ve giderimini sağlamaktır bu işlemler esnasında yılların vermiş olduğu tecrübeden yararlanılmaktadır, cihaz arızaları tespit edildikten sonra size fiyat bilgisi verilmektedir eğer tamir ücretini kabul ederseniz cihazınız en kısa zamanda tamiri yapılmakta eğer kabul etmezseniz arıza tespit ücreti olan servis ücreti alınarak servis işlemi sona erdilir.

Firmamız ayrıca Göktürk bölgesine kampanyalar düzenlemekte ve tüm yıl boyunca geçerli olmaktadır. Kampanyadan yararlanabilmeniz için arızalanan ürünün garanti süresinin bitmiş olması gerekmektedir garantisi devam eden ürünlere servis hizmeti vermemekte ve kampanya oluşturmamaktayız.

Kampanya’ya katılım için aşağıdaki kodu bildirmeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Kodu : MIE-1336955

Servis hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Göktürk Miele Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet ve kampanya yaptığımız bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi