Fulya Arçelik Klima Servisi

Fulya Arçelik Klima Kampanyası ve Bilgileri

Fulya semtine ayrıcalıklı olarak hazırlanmış olduğumuz indirimli klima servisi kampanyamız tüm Fulya Arçelik Klima ürünü kullanıcıları faydalanabilmektedir. İndirimlerimiz tüm yıl boyunca süre belirtmeden devam etmekde ve tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgiye hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Servis ve bakım hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için ürünlerinizin garanti süresi geçmiş olması gerekmektedir garantisi devam eden cihazlara servis hizmetimiz bulunmamaktadır.

Kampanya Detayları ve Ücretlendirmeler

Tüm Arçelik marka klima modellerine hizmet vermekte ve cihazların On / Off yada Inverter olması farketmeksizin servis hizmetlerimizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri 

  • Havale ile ödeme
  • Kredi Kartı ile ödeme
  • Ödeal sistemi ile ödeme
  • Nakit ödeme

Kampanya Dahilinde Ücret Bilgisi 

Fulya Arçelik Klima Bakım Ücreti 70 TL
Fulya Klima Arıza Onarımı %12 İndirim
Fulya Klima Söküm ve Montajı %15 İndirim
Fulya Klima İkinci El Satımı %15 İndirim

Ayrıca firmamız tüm klima modelerinizin tüm arızalarını yerinde ve zamanında aynı gün çözüme ulaştırmaktadır. Kampanyamızdan yararlanmak için aşağıdaki kodu servis kaydı oluştururken vermeniz yeterlidir.Kampanyamızdan daha fazla bilgi almak için bizlere 0212 254 0444 nolu iletişim numaralarından arayabilirsiniz.

Kampanya Kodu : ARC-9332014

Hizmet verdiğimi ve kampanya oluşturduğumuz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi