Fatih Vaillant Kombi Servisi

Fatih Vaillant Kombi Servis Hizmetlerimiz

Fatih ve yakın bölgelere Teknik Servis hizmetinde bulunan firmamız Vaillant marka kombi ürünlerinizin arıza onarımları bakımları ve parça değişimlerini aynı gün içinde yaparak sizlere en hızlı ve güvenilir servis hizmetinde bulunmaktadır. Kombi cihazlarınızda arıza tespitleri cihazlarınız sökülmeden yerinde tamiri yapılmaktadır. Firmamız arızaların onarımı esnasında sıfır ve orjinal parçalar kullanmakta bu parçalara 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Fatih Vaillant Kombi Bakımı
  • Fatih Vaillant Kombi Tamiri
  • Fatih Vaillant Kombi Petek Temizleme
  • Fatih Vaillant Kombi Teknik Servisi
  • Fatih Vaillant Kombi Kart Tamiri
  • Fatih Vaillant Kombi Parça Değişimi

Firmamızın uzman ekipleri kombi ürünlerinizdeki tüm arızalar konusunda tecrübeli ve ne yaptığını bilen ustalarımız tarafından kontrol edilmektedir ve bu kontrolleri sonrasında arızanın giderimi sizin onayınız ile işlemler yapılmaktadır. Eğer kombi cihazınızda komplike arızalar varsa ve bu arızaların maliyeti çok yüksek (Yeni bir kombi ile hemen hemen aynı maliyet tutarsa) size öneri olarak yeni bir kombi cihazı almanızı önerebilir bu durumda sadece servis ücreti alınır.

Firmamızdan kış aylarında yapılan kampanyalardan yararlanabilirsiniz Kombi Bakımı ve Petek Temizliği hizmetini aynı anda aldığınız takdirde %40 indirimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak ve servis kaydı oluşturmak için iletişim sayfamızdan  yada aşağıdaki iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

Fatih Vaillant Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi