Etiler Miele Servisi

Etiler Miele Servis Kampanyası ve Bilgilendirmesi 

Bir dünya markası olan Miele yapmış olduğu tüm ürünlerine servis hizmeti veren firmamız özel servis hizmeti olarak çalışmaktadır bu markada karşılaşmış olduğunuz tüm arızalar ve bakımları firmamızın  kampanyası ile %10 indirim yapılmaktadır. Kampanyamızdan yararlandığınızda normal servis hizmetlerimizde olduğu gibi firma resmi formumuz kesilerek hizmet alır aynı zamanda işçilik ve sıfır parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi vermekteyiz.  Verdiğimiz garanti süresi içerisinde cihazda değiştiğimiz parçada yada yaptığımız işçilikte bir sorunla karşılaştığınızda ücretsiz olarak teknik servis ekiplerimiz hizmet vermektedir.

Firmamızın bu kampanyasından sadece garantisi bitmiş ürünler için teknik destek  hizmeti alabilirsiniz eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa firmamız bu ürünlere servis ve kampanya sunmamaktadır.  Miele servis kampanyamızdan yararlanabilbimeniz için bizlere aşağıdaki  kampanya kodunu bildirmeniz gereklidir.

Kampanya Kodu : MIE-2339825

Firmamızın hizmet verdiğim ürün grupları hemen aşağıda bulunmaktadır.

  • Etiler Miele Buzdolabı Servisi
  • Etiler Miele Çamaşır Makinesi Servisi
  • Etiler Miele Kurutma Makinesi Servisi
  • Etiler Miele Bulaşık Makinesi Servisi
  • Etiler Miele Fırın ve Ocak Servisi
  • Etiler Miele Elektrikli Süpürge Servisi

Firmamızın yapmış olduğu kampanyadan yada servis hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Etiler Miele Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi