Etiler Klima Servisi

Etiler Klima Servisi

Etiler ve yakın bölgelerine  klima servis hizmetinde bulunan firmamız Inverter yada On / Off tüm klimalarınızın arızalarını gidermekte ve bakımlarını itina ile yapmaktadır. Cihazlarda yaşamış olduğunuz tüm sorunlar kısa bir zaman içinde giderilerek  mağduriyetinizin önüne geçmekteyiz. Servis hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve servis kaydı oluşurabilirsiniz. Başlıca klima cihazlarınıda vermiş olduğumuz hizmetleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Etiler Klima Bakımı 
  • Etiler Klima Arıza Onarım
  • Etiler Klima Söküm Montaj
  • Etiler Klima Gaz Sarjı
  • Etiler Klima Parça Değişimi
  • Etiler Klima Alım ve Satım ( İkinci El Klima )

Klimalarınızın tüm bakım ve arıza hizmetleri uzman Klima Teknikerlerimiz tarafından yapılmakta ve vermiş olduğumuz hizmette parça değişimlerinde sıfır parça kullanmaktayız.

Garanti  Sistemimiz

Sıfır ve orjinal parça kullanan firmamız işçiliğimize ve bu sıfır taktığımız parçaya 1 yıl firma garantisi vermektedir. Bu garanti süresince parçada herhangi bir sıkıntı olduğunda ücretsiz olarak servis hizmetlerimizden yaarlanabilirsiniz.

Etiler Klima Söküm ve Montaj Hizmetimiz 

Firmamız cihazlarınızın taşınmasında sizlere gün içinde servis hizmeti vermekte ve tüm klima modellerinizin ve markalarının bir yerden farklı bir yere taşıma işlemini yapmaktayız. Cihazlarınızın montajları yine uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır. Söküm ve montajlarda gerekli görüldüğünde bakır boru değişimi yapılmaktadır.

Firmamız tüm klima markalarının özel teknik servisi hizmetinde bulunmaktadır hizmet verdiğimiz bazı markalar Arçelik Klima, Bosch Klima Vestel Klima Rubenis Klima Beko Klima Lg Klima Samsung Klima Altus Klima Airfel Klima Demirdöküm Klimalardır. Türkiye / İstanbuldaki tüm klima modelleri ve markaları için bizlerde servis hizmeti alabilirsiniz.

Etiler Klima Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritasını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi