Etiler Arçelik Kombi Servisi

Etiler Arçelik  Kombi Servisi ve Kampanya Bilgileri

Kombi kullanımı yaygınlaştığından itibaren hemen hemen tüm binalarda alanlarda hem ısıtma sistemi olarak kullanılması hemde sıcak su ihtiyaçlarının karşılanması daha rahat ve konforlu olmuştur. Kış aylarında elektrikli ısıtma cihazları (Sobalar – Klimalar  vs) hem tam verimli olmamakta hemde ısıtılan alanlar çok küçük olmaktadır işte kombi  binanın tamamına nüfuz eden bir ısıtma sistemi sağlamaktadır. Kombi cihazlarınızda karşılaştığınız tüm arıza sorunları, parça değişimleri ve kombi petek temizliği gibi ihtiyaçlarınızı kampanyalı bir şekilde firmamızdan karşılayabilirsiniz.

Firmamız kampanya dahilinde yapılan tüm işlemleri genel fiyat listesi üzerinden indirim yaparak sağlamaktadır. Bu indirim %10 ile %20 arasında değişmektedir. Kampanyamızdan yararlanabilmeniz için  ürünüzün garanti süresinin dolmuş olması gerekmektedir. Garantisi devam eden kombi cihazlarınıza servis hizmetimiz bulunmamaktadır.

Kombi ürünlerinde aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

  • Etiler Arçelik Kombi Bakımı
  • Etiler Arçelik Kombi Petek Temizliği (Bakımı)
  • Etiler Arçelik Kombi Parça Temizliği
  • Etiler Arçelik Kombi Kart Tamiri
  • Etiler Arçelik Kombi Parça Değişimi
  • Etiler Arçelik Kombi Parça Siparişi

Servis hizmetlerimizden  kampanyalı bir şekilde yararlanabilmeniz için bizlere aşağıdaki kodu bildirmeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : ARC-235541

Firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir ve bu doğrultuda sadece garantisi tükenmiş cihazlara bakmaktayız eğer arızalı ürününüzün garantisi devam ediyorsa size en yakın Arçelik Yetkili Servis‘ine ulaşmanız gerekmektedir.

Firmamızın kampanyalarından ve hizmetlerinden yararlanabilmek için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından yararlanabilirsiniz.

Etiler Arçelik Kombi Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin ve kampanya yaptığımız bölgenin haritası.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi