Cihangir Bosch Kombi Servisi Kampanyası

Cihangir Bosch Kombi Kampanyası ve Kampanya Bilgileri 

Kampanyalarımız Cihangir bölgesinde’de devam etmektedir, bu kampanyada tüm garanti süresi dolmuş Bosch Kombi ürünleri (Model yada Tür farketmeksizin) yararlanabilmektedir. Kombi cihazlarınızda karşılaştığınız herhangi bir arızada yada parça değişiminde dahi bu kampanya ile %10-15 gibi oranlarda indirimli bir şekilde tamir ve bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız özel servis olarak hizmet vermekte olduğundan garantisi devam eden ürünlere servis hizmetimiz ve kampanyamız bulunmamaktadır.

Neler Yaparız ?

Firmamız kombi ürünlerinizin herhangi bir arızasında başvurabileceğiniz ve uygun fiyatlarda tamirini yaptıracağınız bir servistir yapılan tamir ve bakım hizmetlerinde sıfır parça değişiminde 1 sene firma garantisi verilmektedir. Firmamızdan aşağıdaki hizmetleri kamapnyalı bir sekilde alabilirsiniz.

  • Cihangir Bosch Kombi Petek Temizliği
  • Cihangir Bosch Kombi Parça Değişimi
  • Cihangir Bosch Arıza Teknik Servisi
  • Cihangir Bosch Kombi Kart Tamiri
  • Cihangir Bosch Kombi Parça Tedariği

Servislerimiz gün içerisinde devam etmekte ve siz servis kaydı oluşturduğunuzda ekiplerimizin vermiş olduğunuz adrese hareket etmektedir. Bu açıdan iletişim numarası ve adres verirken daikkatli olmanız gerekmektedir verilen yanlış iletişim numaraları ve adreslerden dolayı servislerimiz sizlere ulaşamayabilir.

Firmamızdan kampanyalı bir şekilde %10-15 şeklinde indirim talep edebilirsiniz kampanyamıza dahil olabilmeniz için bizlere aşağıdaki kampanya kodunu bildirmeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : bOS-144875

Not : Firmamızın yapmış olduğu kampanyalar diğer bölgelerden farklılık gösterebilir.

Hizmetlerimiz ve kampanyamız ile alakalı daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Cihangir Bosch Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Servis ve kampanya yaptığımız bölgenin  haritası.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi