Çeliktepe Ferroli Kombi Servisi

Çeliktepe Ferroli Kombi Servisi Kampanyası Bilgilendirmesi

Türkiyede kombi markası olarak çok tercih edilen Ferroli Kombi ürünleri hem Yoğuşmalı hemde Hermetik ürünleri ile kullanıcılarına Türkiye çapında hizmette bulunmaktadır bizdebu markanın özel servis hizmetlerini vermekteyiz firmamız Ferroli markasının sadece garantisi bitmiş olan ürünlerine servis ve kampanya düzenlemektedir. Kamapnaylarımızda Ferroli marka ürünlerin tamamına (Tüm kombi tip ve modellerine) %10’lara varan firma indirimleri yapmaktayız firmamızdan alacağınız servis hizmetinde kampanya bölgesi olaral Çeliktepe adını verir ve yaz sonundaki kampanya kodumuzu bildirdiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizde %10’luk indirime hak kazanmış olacaksınız. Kampanyamız 2018 yıl sonuna kadar devam etmekte ve bilgi yazılmadığı sürece Çeliktepe bölgesindeki kampanyamız bir sonraki sene içinde geçerli olacaktır.

Kombi kampanyamızda aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz.

  • Kombilerinizin bakımlarını yaptırabilirsiniz
  • Kombilerinizin arızalarını tamir ettirebilirsiniz
  • Kombilerinizin elektronik kart tamirlerini yaptırabilirsiniz
  • Kombilerinizin peteklerini temizletebilirsiniz
  • Kombileriniz için parça siparişi verebilirsiniz

 

Kombi ürünlerinizde yaptığımız tüm işlemler resmi firma formu ile belgelendirilmektedir bu sayede hem garanti süreciniz hakkında bilgi sahibi olmaktasınız hemde elinizde  yaptırdığınız işlemler hakkında bilgi sahibi olmaktasınız.Evinize gelen servis firması ister biz olalaım isterse bir başkası muhakkak servis formu olup olmadığını ve yapılan işlemlere garanti veriliyormu diye sormanızda fayda vardır .

Kombi ürünlerinizde yaşadığınız tüm sorunları 7/24 servisi olarak hizmet veren firmamız yerinde ve zamanında çözüme ulaştırmaktadır.

Kombi servis hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan yararlanmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çeliktepe Ferroli Kombi Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

 

Çeliktepe Kampanya Kodunuz : FER-Cel002

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi