Çeliktepe Buderus Kombi Servisi

Çeliktepe Buderus Kombi Servisi

Çeliktepenin güvenilir servislerinden biri olan Teknik Servis firmamız cihazlarınızda karşılaştığınız tüm sorunları en kısa zamanda yerinde servis hizmeti vermektedir bu hizmetlerimiz esnasında parça değişimi gerektiğinde sıfır ve orjinal parçalar kullanılmaktadır ve bu takılan parçalara 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Türkiyede en çok kullanılan ve kalitesinden ödün vermeyen firmalardan biri olan Buderus marka kombi cihazlarınızın arızaları servis kaydı oluşturduğunuzda o gün içinde tamir edilmektedir ve bu tamirlerde sıfır parçalar kullanılmaktadırkullanılmış olan sıfır parçalara 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Firmamız vermiş olduğu hizmetleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Çeliktepe Buderus Kombi Bakımı
  • Çeliktepe Buderus Petek Temizliği
  • Çeliktepe Burus Kombi Parça Tedariği
  • Çeliktepe Kombi Kart Tamiri ve Değişimi
  • Çeliktepe Kombi Arıza Servisi

Teknik servis çalışanlarımız arızaların büyük bir kısmını hemen yerinde tamirini yapmaktadırlar. Firmamız sadece garantisi bitmiş ürünlere servis hizmetinde bulunmakta ve garantisi devam eden ürünlere servis hizmetimiz bulunmamaktadır.

Hizmetlerimizden indirimli bir şekilde yararlanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Tüm yapılan işlemlerde %10 indirim yapılmaktadır.

Şişli Beko Kombi Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi