Çeliktepe Baymak Kombi Servisi Kampanyası

Çeliktepe Baymak Kombi Servisi Kampanyamız ve Bilgilendirme

Firmamız bu semt sınırları içindeki tüm Baymak marka kombi modelleri için özel servis kampanyası oluşturmaktadır. Kampanyamız sadece garantisi bitmiş ürünler için geçerlidir ve normal fiyat listesi üzerinden %10 ila %15 arasında indirim yapılmaktadır. İndirimlerimizde yaptığımız işlemlerde parça değişimi olduğunda sıfır takılan parçalarda 1 sene firma garantisi vermekteyiz yine aynı şekilde yaptığımız işçiliğede 1 sene firma garantisi vermekteyiz. Firmamız özel servis olduğundan dolayı garantili ürünlere servis hizmeti vermemektedir.

Kampanyamızdan Nasıl Faydalanabilirsiniz ? 

Kampanyamızdan yararlanabilmeniz için cihazlarınızın  uzatmalı yada normal garantisinin bitmiş, süresinin geçmiş olması yeterlidir.Ayrıca bu cihazın parça ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için üretimde olması  eğer üretiminin  durdurulmuş  ise 10 yılı geçmemiş olması gerekmektedir. Kampanyamız için servis kaydı oluştururken aşağıdaki kodu bildirmeniz yeterlidir.

KOD : BAY-G1254

Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz ? 

Kampanya dahilinde aşağıdaki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  • Çeliktepe Baymak Kombi Bakımı
  • Çeliktepe Baymak Kombi Arızaları
  • Çeliktepe Baymak Kombi Yedek Parça Temini
  • Çeliktepe Kombi Petek Temizliği
  • Çeliktepe Kombi Elektronik Kart Tamiri

Servis hizmetlerimiz hakkında yada kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Çeliktepe Baymak Kombi Servis Numaramız
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi