Çeliktepe Altus Servisi

Çeliktepe Altus Servisi ve Ücret Bilgisi

Kullanmış olduğunuz Altus ürünlerindeki herhangi bir arızada yada çalışma proplemlerinde firmamızın Çeliktepe şubesinden yönlendirdiğimiz servislerden yararlanabilirsiniz. Altus ürünlerinizdeki tüm sorunlarlar aynı gün içinde tamir edilmeye çalışılmaktadır fakat bazı arızaların parça ihtiyacı yada yerin müsait olmaması nedenler ile atölyemize alınabilmektedir. Atölyemize alınan tüm ürünlerinizde firmamızın Resmi formları kullanılmaktadır ve dilediğiniz takdirde %18 KDV li şekilde fatura kesebilmekteyiz.

Altus ürünlerinizdeki tüm işlemlerinizde firmamızın kaliteli ve tecrübeli  ustaları tarafından bakılmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerin bir kısmını aşağıda bulabilirsiniz.

  • Altus Çeliktepe Klima Servisi
  • Çeliktepe Altus Buzdolabı Servisi
  • Çeliktepe Altus Çamaşır Makinesi Servisi
  • Çeliktepe Altus Bulaşık Makinesi Servisi
  • Çeliktepe Altus Kurutma Makinesi Servisi
  • Çeliktepe Altus Fırın & Ankastre Servisi

Yukardaki ürünlerinizdeki tüm arızalar kısa zamanda aynı gün içinde çözüme ulaştırılmaktadır. Bu işlemler esnasında parça değişimi gerektiğinde sıfır parçalar ile değişim yapılmakta ve firmamız tarafından 1 sene garanti verilmektedir.

Not : Çeliktepeye özel olarak tüm arıza ve bakımlarda %12 indirim yapılmaktadır. Sadece garantisi tükenmiş ürünlere servis hizmetinde bulunmaktayız.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çeliktepe Altus Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi