Çağlayan Samsung Servisi

Çağlayan Samsung Servis Kampanyamız

Bu sene siz Samsung marka ürün kullanıcıları için hem güzel bir kampanya oluşturmak hemde sizlerin cihazlar ile alakalı tüm sorunları yerinde çözmeyi hedeflemekteyiz. Firmamız tüm yaptığımız hizmetlere firma garantisi olarak 1 sene garanti vermekteyiz.  Hizmetlerimiz esnasında  yapmış oldoğumuz tüm işçiliğe’de 1 yıl garanti vermekteyiz.

Çağlayan semtine özel kampanyalar ile bakım ve tamir hizmetlerimizi tüm Çağlayan bölgesinde ikamet eden Samsung kullanıcılarına sunmaktayız.

Semte Özel Kampanyamız 

Çağlayan Samsung Bakım Kampanyası
Kampayamızdan tüm Çağlayan Samsung kullanıcıları yıl sonuna kadar yararlanabilmektedir. Kampanyamız aşağıdaki ürünleri kapsamaktadır.
Klima Ürünleri (Vrf Vre dahil)
Kombi Ürünleri
Kombi Petekleri
Tüm hizmetlerimizde %10 indirim yapmaktayız. İndirim Kodu : BL001-8

Kampanyalarımız haricinde bu semte İkinci El çamaşır makinesi,  bulaşık makinesi ve klima satışlarımızda kampanyalı bir şekilde devam etmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılınır ?

Katılım için hemen yukarda BL ile başlayan kodu kayıt oluştururken söylemeniz yada kayıt oluştururken yazmanız yeterli olacaktır otomatik olarak bu bölgedeki sınırlar dahilindeki kampanyaya katılmış olursunuz. Bir ay boyunca bu kampanyadan sınırsız olarak ygararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için : 0212 254 0 444 – 0212 253 8 444

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi