Çağlayan Alarko Servisi Kombi

Çağlayan Alarko Kombi Servisi Teknik Servis Hizmetlerimiz 

Kış aylarının ısınma sistemi olarak en çok kullanılan ürünü olan kombi cihazları doğalgazın hatlarının yaygınlaşması ile hemen hemen Türkiyenin her bölgesinde kullanılmaktadır. Kombi cihazlarından sadece ısıtma sistemleri olarak değil sıcak su ihtiyaçlarımızıda gidermektedir. Bu cihazlar sürekli olarak su ile temasta olduğu için bakımlarının yapılması şarttır, bakımsız kombiler sık sık arıza verdiği gibi yüksek faturalar ile karşılaşabilirsiniz.

Kombi cihazları ile alakalı yapmış olduğumuz semtlere özel kampanyalardan tüm Çağlayan Alarko Kombi kullanıcıları yararlanabilmektedir. Kampanyaya katılabilmeniz için arıza yapmış cihazınızın garanti süresinin bitmiş olması gerekmektedir. Kampanya kodu hemen aşağıda bulunmaktadır.

Kod : ALA-6545254

Alarko Kombi Hizmetlerimiz 

  • Çağlayan Kombi Petek Temizliği
  • Çağlayan Alarko Kombi Bakımı
  • Çağlayan Alarko Kombi Elektronik Kart Tamiri
  • Çağlayan Alarko Kombi Parça Tamiri
  • Çağlayan Alarko Teknik Servis

Firmamız özel servis olarak hizmet vermekte ve yapılan tüm parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi vermektedir. Firmamızın yapmış olduğu sıfır parça değişimlerinde vermiş olduğumuz 1 sene garanti sadece değişim yaptığımız parçaya aittir.

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çağlayan Alarko Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi