Bomonti Bosch Klima Servisi

Bomonti BOSCH Klima Servisi Kampanya Bilgileri 

Bomonti özel klima servisi olarak tüm Bosch marka klimalarınızın arıza bakım ve söküm, montaj hizmetlerini aynı gün içinde firmamızdan sağlayabilirsiniz. Kayıt oluşturduğunuz andan itibaren 3 saat gibi bir sürede siz ulaşıp tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmaktayız. Firmamız ayrıca bu bölgeye özel olarak Klima Servis kampanyası oluşturmakta ve indirimli fiyat politikamızdan yararlanabilirsiniz.

Kampanyamızın temel amacı sorunlarınızın kısa zamanda çözülmesi ve en uygun fiyata yaptırmanız için düzenlenmiştir ve diğer semtler ile alakalı yapmış olduğumuz kampanyalar ile farklılık gösterebilir. Kampanya bilgileri ile daha fazla bilgiyi hemen aşağıda bulabilirsiniz.
Kampanyamız tüm klima ürünlerinizi kapsar ve yapılan tüm işlemler üzerinden %10 indirim yapmaktadır. Firmamızın bu servis hizmetleri sadece garantisi tükenmiş ürünlerde kullanabilirsiniz garantisi devam eden ürünlere servis hizmetimiz bulunmamaktadır.

  • Klima Bakım Kampanyası
  • Klima Söküm Kampanyası
  • Klima Montaj Kampanyası
  • İkinci El Klima Kampanyası

Kampanyamızda Klima bakımında %12 Klima söküm ve montajında %11 indirim İkinci El Klima satışlarında ise %13 indiriminiz bulunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için hemen aşağıdaki “Kampanya Kodu” yazan kısmı kayıt açtırırken operatöre bildirmeniz yeterlidir. Firmamızın bu indirimli kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için arızalanmış yada bakıma ihtiyacı olan cihazınzın garanti süresinin bitmiş olması gerekmektedir. Eğer cihazınızın garanti süresi devam ediyorsa sizin BOSCH Yetkili Servis’ine ulaşmanız gerekmektedir.

Kampanya Kodu : BOS-5432140-C

Klima Servis Hizmetlerimiz

Aşağıda BOSCH marka klima (İklimlendirme Ürünleri) cihazları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

  • Bomonti Klima bakımları ve temizliği
  • Bomonti Klima söküm ve montaj hizmeti
  • Bomonti Klima arıza ve tamir servisi
  • Bomonti Klima parça değişimi ve parça tamiri
  • Bomonti İkinci el klima alım ve satımı

Firmamız ve servis kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Bomonti BOSCH Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıda bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi