Beyoğlu Baymak Kombi Servisi

Beyoğlu Baymak Kombi Servisi Kampanya Bilgilendirme 

İstanbulun en eski semtlerinden biri olan Beyoğlu bölgesine özel olarak hizmet veren Teknik Servis firmamız bu bölgeye yaklaşık 9 senedir hizmet vermektedir ve bu bölgeye özel olarak  kombi servisi kampanyası hazırlamaktadır. Kampanyamızın detaylarından bahsetmek gerekirse aslında diğer işlemlerden pekte farklı değildir tüm arızalar bakımlar yerinde zamanında yapılmaktadır aradaki tek fark normal fiyat listesinden daha düşük bir şekilde fiyatlandırılmasıdır.

Firmamızın yaptığı işlemlerde almış olduğunuz hizmetlerde ve sonrasında teknik destek hizmeti verilmekte ve garantisi verilen parça değişimler 1 yıl boyunca tekrar arıza yapması durumunda ücretsiz olarak servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kombi Bakımı Nedir  ?

Kombi bakımı ısıtma sisteminiz olan bu cihazın genel anlamda pastan kirlilikten arındırılması aynı zamanda cihazın ayarlarının kontrolü ve performans testlerinin yapılmasına Kombi Bakımı denmektedir. Kombi bakımlarınızı zamanında yaptırmanız size her daim avantaj sağlamaktadır zira bakımsız kombiler hem ısı kaybına hemde faturaların yükselmesine neden olmaktadır. Ayrıca kombi bakımlarınızı yaptırmadığınız takdirde cihazınız sık sık arıza göstermektedir yapılan araştırmalarda kombi arızalarının bir çoğu bu bakımları yaptırmadığınızdan dolayı kaynaklanmaktadır.

Kombi Petek Temizliği Şartmıdır ?

Kombi petekleriniz  kombi bakımlarınız gibi her sene yaptırmanız gerekmez fakat 2-3 senede 1 kez yaptırmanız size extra bir avantaj sağlamaktadır temizlenen peteklerin ısıtması ve konforu temizlenmeyenlere nazaran daha fazladır. Kombi peteklerinizin temizlenmesinin bir avantajıda petekler temizlenirken filtrelerde temizlendiği için arıza yapma olasılığı dahada düşmektedir. Temizlik bu iş için üretilmiş kombi ilacı ile yapılmaktadır.

Kampanyalı verdiğimiz hizmetleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Beyoğlu Baymak Kombi Bakımı
  • Beyoğlu Baymak Kombi Petek Temizliği
  • Beyoğlu Baymak Kombi Parça Değişimi
  • Beyoğlu Baymak Kombi Parça Tedariği
  • Beyoğlu Baymak Kombi Kart Tamiri
  • Beyoğlu Baymak Kombi Arıza Servis Hizmeti

Baymak kombi servisi kampanyamızdan yararlanabilmeniz için bizlere aşağıdaki belirtilen kodu kayıt açtırırken söylemeniz gerekmektedir. Bu hizmetten yıl sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Kampanya Kodu : BAY-136654

Servis hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu Baymak Kombi Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Kampanya hizmeti verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi