Beşiktaş Vaillant Kombi Servisi

Beşiktaş Vaillant Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Beşiktaş’ın en güvenilir ve hızlı servis hizmetinde bulunan firmamız Vaillant marka kombilerinizin tüm sorunların en kısa zamanda tamir etmekte ve bu tamir esnasında sıfır parçalar kullanıldığında bu parçalara 1 sene firma garantisi verilmektedir. Bu parçalardan dolayı cihazınız tekrar arızalnırsa eğer taktığımız parçada sorun varsa ücretsiz olarak servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Beşiktaş’ın tüm mahallelerine servis imkanımız bulunmaktadır gün içinde açmış olduğunu servis kaydına ve sıralamaya göre yine aynı gün içinde sizlere ulaşılmaktadır. Hizmetlerimiz aşağıdaki mahalleleride kapsamaktadır.

Abbasağa Mahallesi Akat Mahallesi Arnavutköy Mahallesi Balmumcu Mahallesi Bebek Mahallesi Cıhannuma Mahallesi Dikilitaş Mahallesi Etiler Mahallesi Gayrettepe Mahallesi Konaklar Mahallesi Kuruçesme Mahallesi Kültür Mahallesi Levazım Mahallesi Levent Mahallesi Mecidiye Mahallesi Muradiye Mahallesi Nisbetiye Mahallesi Ortaköy Mahallesi Sinanpaşa Mahallesi Türkali Mahallesi Ulus Mahallesi

Kombi cihazlarınızdaki tüm arızalar en kısa zamanda uzman ekiplerimizce arızanın tespiti yapılarak kontrolleri yapılmakta ve bu arıza bilgisi sizler ile yazılı ve sözlü olarak bildirilmektedir. Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Beşiktaş Vaillant Kombi Bakımı
  • Beşiktaş Vaillant Kombi Petek Temizliği
  • Beşiktaş Vaillant Kombi Arıza Servisi
  • Beşiktaş Vaillant Kombi Kart Tamiri
  • Beşiktaş Vaillant Kombi Söküm ve Montajı

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Vaillant Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi