Beşiktaş Demirdöküm Servisi Kombi

Beşiktaş Demirdöküm Kombi Servisi Kampanyası ve Kampanya Bilgileri

Beşiktaş bölgesinin en eski özel servisi olan firmamız bu bölgeye özel olarak Kampanya düzenlemektedir kampanyamız tüm garantisi bitmiş ürünlere uygulanabilmektedir. Bu ürünlerde bakım – arıza – parça değişimi – kart onarımı – petek temizliği gibi tüm işlemleri %10 indirimle hizmet alabilir ve tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Firmamız parça değişimlerinde (Sıfır Parça Değişimi) 1 yıl garanti vermekte ve orjinal parça kullanmakta arıza onarımlarında ise işçiliğimize’de aynı şekilde 1 sene firma garantisi vermektedir. Firmamızdan aşağıdaki himzetleri alabilirsiniz.

Kombi Peteklerinizin temizliğini ve bakımını yapmaktayız.

  • Beşiktaş Demirdöküm Kombi Bakımı
  • Beşiktaş Demirdöküm Kombi Arıza Servisi
  • Beşiktaş Demirdöküm Kombi Petek Temizliği
  • Beşiktaş Demirdöküm Kombi Tamir Servisi
  • Beşiktaş Demirdöküm Kombi Parça Değişimi
  • Beşiktaş Demirdöküm Kombi Kart Tamiri

Firmamızın bu kampanyasından yararlanmak için bizlere aşağıda belirtilmiş kampanya kodunu vermeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : DEM-033645

Kombiye Neden Bakım Yapılır ?

Kombi cihazınızda eğer sık sık arıza ile karşılaşıyorsanız bunun nedenlerinden biride cihazınızın bakımsız olmasından kaynaklanıyor olmasıdır cihazınızdaki bu sorunlar oluşmadan önce yapılan kombi bakımları cihazın ömrünü 2 kat artırmaktadır. Kombi ürünlerinin’de diğer cihazlardan bir farkı bulunmamaktadır bu açıdan diğer ürünlerde nasıl tozdan, kirden yada sudan koruyorsak kombilerimizinde bu yıpratıcı – zararlı etkenlerden korumamız gerekmektedir.

Şunu unutmayın kombi bakımı arıza onarımı değildir yani kombiniz arızalıyken bakım yapıldığında bu arıza düzelmiş olmaz arıza farklı birşeydir bakım ayrı birşeydir. Kombinin bakımı cihazın olası arızalar oluşturmasından uzak tutmaktadır.

Kampanyalı bir şekilde servis hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Demirdöküm Kombi Servis Numarası

0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Servis hizmeti ve kampanya düzenlediğimiz bölgenin haritası.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi