Alibeyköy Alarko Kombi Servisi

Alibeyköy Alarko Kombi Servisi Hizmet Bilgilendirme

İstanbul / Eyüpsultan semtinin sınırları içinde olan Alibeyköy semtine Alarko marka kombilerinizin Teknik Servis hizmetinde bulunmaktayız. Firmamız Kombi ürünlerinizindeki tüm çalışma proplemlerini aynı gün içinde servis hizmeti vererek yapmakta ve gerektiğinde parça değişiminde orjinal parçalar ile değişerek işlemlerinizi yapmaktayız. Aynı gün servis adı altında servis hizmeti veren firmamızdan servis kaydı oluşturduğunuzda 1 saat içinde sizlere ulaşmakta ve tüm sorunlardan kurtulmanız sağlanmaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmetler başlıca şu şekildedir;

  • Alibeyköy Alarko Kombi Bakımı
  • Alibeyköy Alarko Kombi Petek Temizliği
  • Alibeyköy Kombi Arıza Servisi
  • Alibeyköy Kombi Kart Tamiri ve Değişimi
  • Alibeyköy Kombi Teknik Servis
  • Alibeyköy Kombi Sökümü ve Montajı 

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerimiz firma garantisi altındadır ve değişim yapılan sıfır parçalara 1 yıl firma garantisi verilmektedir. Bu garanti süresi içinde cihazınız aynı nedenden taktığımız parçadan arıza yaparsa garanti dahilinde ücretsiz olarak servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Alarko Kombi Bakımı 

Kombi ürünlerinin diğer elektronik cihazlar gibi bakıma ihtiyaç vardır ve bu ihtiyaç periyodik şekilde bakımları yaparak giderilmektedir her sene kış ayına girmeden kombinizdeki tüm bakımların yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Bakımlı kombiler hem daha az arıza verir hemde yakıttan tasarruf etmenizi sağlamaktadır ayrıca kış aylarındaki soğuklarda sorun yaşamanız oldukça canınızı sıkabilir.

Alarko Petek Temizleme

Kombi bakımları gibi peteklerinde temizliğe ihtiyacı bulunmaktadır uzun süre içleri temizlenmeyen peteklerin (Radyatörlerin) içleri tortulaşma nedeni ile sıcak suyun dolaşımına izin vermezler bu yüzden bu tortuların temizlenmesi hem yüksek performans ile ısı elde etmenizi sağlar hemde yakıttan tasarruf etmiş olursunuz. Her 2-3 senede 1 kez petek temizliğini yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Firmamız özel teknik servis olarak hizmette bulunmakta ve sadece garantisi tükenen cihazların servisini vermekteyiz kayıt oluşturmak ve servis çağırmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Alibeyköy Alarko Kombi Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi