Akatlar Arçelik Klima Servisi

Akatlar Arçelik Servisi, Klima Bakımı ve Klima Arızaları Servis Hizmetleri

Servis hizmetlerimiz bu bölgede haftanın 6 günü 7/24 kayıt olmak üzere  çalışmaktadır saat 8’den sonra açılan kayıtlar bir sonraki güne aktarılmaktadır. Akatlar bölgesindeki yaptığımız hizmetlerimiz hemen aşağıdadır.

  • Klima Bakımı
  • Klima Arıza Onarımı
  • Klima Alım ve Satımı

Klimaların Bakımları

Cihazlarınızdaki bakımlarınız iki türlü yapmaktayız bu Genel Bakım ve Ağır Bakım

Klima Genel Bakım

Genel bakım hemen yerinde yapılan bakımdır bu bakım içerisinde klimanın filtreleri temizlenir iç kısmı ilaçlı su ile yıkanır tüm elektronik ve elektriksel bağlantılar kontrol edilir ayrıca gaz basıncı ölçülür ve eksikse takviyesi ücret karşılığı yapılır. Bakım esnasında parça gerektirmeyen sorunlar ücretsiz olarak düzeltilir ve tam performans kontrolünden sonra bakım işlemi sonlandırılır.

Klima Ağır Bakım 

Klimanız iç ve dış üniteleri sökülür atölyeye alınır ve atölyede komple iç dış temizliği yapılır diğer tüm bakımlar aynı şekilde tatbik edilir ve tekrar montajı yapılır.

Klima  arızalarınızda ise öncelikle arıza keşfi (Tespiti) yapılır daha sonrasında arızası ile alakalı size bilgi verilip tamir ücreti çıkartılır bu ücreti kabul ettiğiniz takdirde servis işlemi başlar ve yerinde arızası yapılır çok nadir olarak cihazın atölyeye alınması gerekebilir bazı arızalarda cihazın 1-2 gün test edilmesi gerekmektedir.

Akatlar Klima Bakım Ücreti 

Tüm Akatlar bölgesine sabit servis ücreti uygulanmaktadır.

Servis Ücreti 30 TL
Genel Bakım Ücreti 80 TL
Ağır Bakım Ücreti 80 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir