Akatlar Alarko Kombi Servisi

Akatlar Alarko Kombi Servisi

Kombi ürünlerinizde herhangi bir sebepten dolayı arıza çıktığında firmamızı arayarak hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. Cihazlarınızın aynı gün içinde Teknik Servis hizmetinde bulunan firmamız arızaların tespitini yerinde ve aynı gün içinde yapmaktadır. Kombi ürünlerinizde yaşanılabilecek temel arızalar genelde kombinin sıcak su vermemesi su akıtması ve peteklerin ısınmaması arızalarıdır firmamız bu tür arızalarda uzman olmakla birlikte tüm arızalarda aynı gün içinde sorunlarınızı çözüme ulaştırmaktadır.

Hem yoğuşmalı hemde Konvansiyonel kombi üreticisi olan Alarkonun özel teknik servisi olarak hizmette bulunmakta ve sadece garantisi tükenmiş cihazların hizmetini vermekteyiz. Bu markanın kombi modelleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Yoğuşmalı Kombiler

Konvansiyonel Kombiler

Firmamız ayrıca Kombi Bakımı ve Petek Temizleme gibi hizmetleride vermektedir bu hizmetlerimizin genel adı Periyodik Bakım ve Temizlik olarak adlandırmaktayız. İki hizmeti birlikte aldığınız takdirde %30 indirimlerimizden faydalanabilirsiniz. Şirketimiz aşağıdaki işlem başlıklarında sizlere servis hizmetinde bulunmaktadır.

  • Akatlar Alarko Kombi Bakımı
  • Akatlar Alarko Petek Temizliği
  • Akatlar Alarko Kombi Arıza Servisi
  • Akatlar Alarko Kombi Parça Satışı
  • Akatlar Alarko Kombi Söküm ve Montajı

Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Akatlar Alarko Kombi Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
İletişim Adresi